Hotel Praha 1 Čertovka :::

Hotel Čertovka / Praha 1

Hotel Čertovka **** Vám nabízí ubytování přímo v srdci všech architektonických staveb, divadel, galerií a výstavních síní našeho hlavního města. Barokní styl a výhled na Karlův most, Hradčany a Pražský hrad Vás přenese pár storočí spátky a zažijete pravou historickou atmosféru.

Hotel Čertovka Ubytování
Na jedné straně Hotel Čertovka přináší svým hostům kousek historie, na té druhé absolútní komfort. V celkem 21 moderně zařízených pokojích naleznete vlastní koupelnu, TV se satelitními programy, minibarem, fénem, telefonem a trezorem. Hotel Čertovka Vám nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové a jeden bezbariérový.

Hotel Čertovka Stravování
V ceně pokoje je zahrnuta snídaně formou teplého a studeného bufetu. V blízkosti hotelu je velké množství restaurací, kaváren, barů a vináren.

Hotel Čertovka Služby
K dispozici je non-stop recepce, kde Vám přátelský personál poskytne směnárenské a informační služby, rezervace průvodcovských služeb po Praze i mimo Prahu. Personál hotelu Čertovka Vám pomůže při doporučení a rezervacích kulturních akcí (divadla, opery, koncerty, sportovní akce...), zajistí praní prádla, taxi službu, lékárničku, mapy zdarma, květiny do pokoje na vyžádání. Hosty, kteří potřebují parkování, můžou využít podzemní garáže v blízkosi hotelu.

Hotel Čertovka Okolí
Hotel Čertovka se nachází na Malé Straně, 5 minut od stanice metra "A" "Malostranská" a 5 minut od tramvajové zastávky "Malostranské náměstí". Chloubou Malé Strany jsou impozantní barokní paláce a staré domy . Jejím centrem je Malostranské náměstí s chrámem sv. Mikuláše. Z Malé Strany je také krásný výhled přes Vltavu na Staré Město.

Hotel Praha 1 Čertovka - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Čertovka - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 Čertovka -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 1 Čertovka -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Čertovka - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Čertovka - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Čertovka - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 1 Čertovka - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Čertovka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Čertovka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Čertovka - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel Čertovka, U Lužického Semináře 2
Praha 1 11800 Česká Republika
Hotel-Praha-1-Certovka@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Čertovka ubytování Praha 1 Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: